Neste års Dimension Data har fortsatt noen ledige plasser i stallen, men tilgjengelige ryttere er ikke like enkelt å finne på denne tiden av året.
Da er man gjerne nødt til å være litt kreativ. Det spanske nettstedet biciciclismo.com skriver at Edvald Boasson Hagens arbeidsgiver har vært i kontakt med Igor Antón og hans agent.
– Trener en ny utfordring
Den baskiske klatreren var blant stjernene i Euskaltel-Euskadi, men har hatt en mer anonym rolle i spanske Movistar.
Her har han syklet de siste to sesongene, men nettstedet skriver at han er lysten på «en ny utfordring» på tampen av karrieren.
Dimension Data skal være interessert i ryttere som kan trives i spanske ritt, og har allerede sikret seg Omar Fraile foran 2016-sesongen.
Caja Rural-rytteren stakk hjem med klatretrøya fra årets Vuelta a España.
Mange nykommere
Det sørafrikanske laget håper de skal klare å overtale Antón til et siste stunt på sykkelsportens øverste nivå.
Mark Cavendish, Mark Renshaw, Cameron Meyer, Bernhard Eisel, Kanstnin Siutsou, Fraile og Nathan Haas er andre nykommere i laget.